Astrolojide Bilimsel Analiz | Teknoloji

Astrolojide Bilimsel Analiz

 

 

Bilimsel astroloji analizi “Doğum Haritası Analizi” anlamına gelmektedir. Yani kişinin tüm analizi doğum haritasından çıkarılabilir. Örneğin, karakter analizi, mesleği, kimliği bu analiz ile ortaya çıkarılabiliyor. Bu analiz kültürlere göre değişiklikte gösterebilir ve farklı isimleri bulunmaktadır. Ancak hepsinin yola çıkış noktası doğum haritasıdır. Kişinin zayıf ya da güçlü yanları, yetenekli olunan yanları çıkartmakta kullanılmaktadır.

 Analiz İsimleri Ve Anlamları

 

Batı Astrolojisi Analizi         Kişiliğimizin içerisinde zayıf ya da gelişmesi gereken yönlerimizi bizzat söyleyen bir yıldız haritasıdır.

 

Çin Astrolojisi Analizi          Antik Çağ Çin takvimi temel alınmaktadır. Bu astroloji bizlere meslek seçimlerimiz, yatırımlarımızla ilgili ışık tutmaktadır. ,

 

Hint Astrolojisi Analizi         Hayatımızın içerisinde bulunan belirsizliklere cevap bulmamızı sağlamaktadır.

 

Sağlık Astrolojisi Analizi      Genel sağlık etkilerinin nasıl olduğunu göstermektedir. Hatta ameliyat gününüz veya döneminize bile buna göre karar vermeniz gerekebilir.

 

Kariyer Analizi          Meslek seçimi belirlemede kullanılan bir analizdir.

 

Evlilik Aşk İlişkileri Analizi   Hayatınızı geçirmeyi planladığınız kişinin ve sizin doğum haritalarınız eşleştirilerek oluşturulan bir analizdir. Doğru bir eş olup olmadığı veya boşanma ile sonuçlanıp sonuçlanmayacağı konusunda size bir analiz sunmaktadır.

 

Doğum Haritanıza Göre Vastu Analizi       Yaşam kalitenizi yükseltmek amacı ile yaşadığınız mekanları astrolojiden faydalanarak yapılmasını ön gören bir analizdir.

 

Astro Yantra ve Kristal Analizi       Enerjinin gücüne inanılan bir analizdir. İnsanoğlunda 7 Çakra merkezi bulunmaktadır, iç enerji inanılmaz önemlidir. Çakralarınızın açılması konusunda destek olmaktadır.

 

Yantra           Olumsuz enerjilerden kurtulabilmenize destek olan ve doğru kullanıldığında bu enerjileri dengeleyebileceğiniz ve zorlandığınız konularda yardımcı olacak bir analiz türüdür.

 

Astro Numeroluji Analizi    Doğum tarihinizde bulunan rakamlardan oluşan bir analiz türüdür. Bu rakamların hayatında güçlü etkisi olduğuna inanılmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir