Astrolojiden Elde Edilen İpuçları | Teknoloji

Astrolojiden Elde Edilen İpuçları

 

 

Astroloji

 

Gökyüzünden elde edilen bulgularla yeryüzündeki olayların incelenmesini ele alan bir bilim dalıdır. İlk akla gelen sezgilerle hareket eden insanlar olsa da aslında gökyüzünde elde edilen verilen yeryüzünde oluşan değişimleri incelemektedir. Sezgilerle değil bilimle hareket eder. Astrologlar aslında doktor, bilim adamı, mühendisten bir farkı yoktur.

 

 Fen Bilimleri Ve Gökyüzü

 

Fizik ve kimya ile bütünleştirilmeye çalışılsa da aslında daha çok tıp ve psikoloji ile bağlantı içindedir. Fen bilimleri doğa olaylarını ayrı ayrı ele alıp çözümlemeye çalışırken gökyüzü bilimi ise doğa olaylarını uyumunu aramaktadır.

 

 İnsan Ve Gökyüzü

 

İnsanlara sağlayabileceği en iyi fayda ise kendilerini bulmak için çıktıkları yolda hayata rehberlik etmektir. İnsanların doğasına, doğum haritalarına, bilinç dışı kalınan temalar, korkular, saplantılar, heyecanlar, acılar, meraklar gibi bulgularda insanlara rehberlik etmektedir. Yetenekleri izlemesi gereken yollar ve tüm bunlarla nasıl hayat yolculuğunda insanları bir adım öne taşınmasında rehberlik yapmaktadır. Ülkelerin veya Dünyanın önündeki önemli olayların zamanları ve olma ihtimalleri gezegen döngüleri sayesinde izlenebilir bir hale gelmektedir.

 

 Doğa Ve Gökyüzü

 

Bize verdiği yönleri incelerken doğa ile olan bağlantısını da incelemek gerekmektedir. Doğa içinde gerçekleşecek olayların okyanus git gel, depremler birçok doğa olaylarının gökyüzü ile bağlantısı bulunmaktadır. Birçok doğa olaylarının öngörülmesi sağlanabilir. Gökyüzü bilimi ile uğraşan insanlar ile diğer bilim dalı ile uğraşan insanlar bir araya gelip beraber çalışma yaptıklarında ise en öngörülemez olayların bile üstesinden gelebilirler.

Gökyüzü ilk keşfedilen bilim dallarından biridir. İlk insanlar ilk önce gökyüzüne bakmış ve onunla beraber hareket etmiştir. Diğer bilim dalları yıllar içinde nasıl gelişti ise gökyüzü bilimi de yerinde saymamış her geçen gün kendini keşfetmiş ve bu keşif süreci insan yaşamı sürdüğü sürece devam edecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir