Banyoda Yeni Dönem: Jakuzi | Teknoloji

Banyoda Yeni Dönem: Jakuzi

 

 

            Jakuzi günümüzde sık tercih edilen banyo aksesuarı haline gelmiştir. Yoğun geçen günün ardından jakuzi sayesinde hem stres atabilir hem de hijyenik anlamda bedeninize katkı sağlayabilirsiniz. Jakuzinin tercih edilme sebeplerinin başında konforlu yapısı ve rahatlatıcı özelliklere sahip olması gelir.

 

Jakuzi fiyatları, modellere göre çeşitlilik göstermektedir.

 

Jakuzi görüntü ve konfor açısından birçok modele ayrılır. En çok tercih edilen jakuzi modelleri ise düz jakuzi, oval jakuzi ve çift kişilik jakuzidir. Kişilerin ihtiyaçlarına ve jakuzinin fiyat aralığına göre tercihler değişebilmektedir. Düz jakuzi fiyatları 887,36 TL’den başlamaktadır. Jakuzinin ebatları arttıkça bu fiyatlarda artmaktadır. Jakuzilerin fiyatını etkileyen bir diğer önemli faktörde sahip olduğu fonksiyonlardır. Oval jakuzi fiyatları ise 915.09 TL’den başlamaktadır. Çift kişilik jakuzi fiyatları ise 2.389,50 TL’den başlamaktadır. Ayrıca banyolarının küçüklüğünden yakından insanlar tarafından tercih edilen bir başka model, Compact jakuzinin fiyatları ise 3.304 TL’den başlamaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. Fiyat ve modeller hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.prestijbanyo.com/ sitesi ziyaret edilmelidir. Çift kişilik jakuzi diğer modellere göre daha avantajlı ve konforludur. Çiftler tarafından bu jakuzi modeli daha çok tercih edilmektedir. Aynı anda yıkanabilme özelliği ve büyük ebatları sayesinde çift kişilik jakuzi daha avantajlıdır. Banyo ortamında kendini lüks hissetmek isteyen insanlar için çift kişilik jakuzi ideal jakuzidir. Yanınızdaki kişi ile birlikte jakuzinin size sağladığı imkanlar sayesinde rahat ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borsa Öğrenme,Emes Hastalığı Nedir, emg nedir, Elektronik Sigara,One Hit Wonder, Genel Kültür Sitesi, böcek ilaçlama, Adana oto kiralama