Editli Gm Serverler | Teknoloji

Editli Gm Serverler

Editli serverler denildiğinde aslında bilinmesi gereken öncelikle edit kelimesinin anlamıdır. Edit kelimesi düzenlenmiş anlamında kullanılmaktadır. Bu anlamda bu tarz serverlere girdiğimizde özel olarak efsun düzenlemek için kullanılan serverlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani efsunları düzenlenmiş iteme, editli item denmektedir. Bilindiği gibi oyunların içerisinde oyun zevkini arttırmak için çeşitli itemler elde edebilirsiniz. Bunları belirli bir süre sonra yaptığınız ticaret karşılığı kazandığınız paralar veya yatırmış olduğunuz paralar karşılığında alma şansına sahip oluyorsunuz. Bu sistemler sayesinde daha yüksek keyif alma şansına sahip olabiliyorsunuz. Oyuna başladığınız sırada oyun sizlere çok fazla bir sistem vermeyecektir. Savaşlar gitgide büyüyecek ve bu yüzden de sizler de çeşitli itemlerle birlikte efsunlarını yükseltmek zorunda kalacaksınız.

Editli GM Serverler Avantajları Nedir?

İtem sistemlerinin tamamen düzenlenmesi ile birlikte sizlere editlenmiş itemleri verirler. Böylece satış yöneticileriyle sürekli iletişime geçerseniz istediğiniz 7 efsunlu editlenmiş itemleri alabilirsiniz. Aslında bu işlem paranızla efsun satın almak gibi bir şeydir. Bu oyun zevkini azaltmakta olduğu söylenmektedir. Ancak bu gerçeği bir tarafta koyduğunuzda aslında bu sistemlerin içerisinde daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Oyunun içerisinde nasıl keyif alacağınız noktası, sizlerin nasıl bir yol tercih ettiniz noktasında olmaktadır. Çünkü oyunu oynarken aslında sizler de bu item satışlarından aldığınız materyalleri doğru şekilde kullandıktan sonra keyif alabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Gm serverler size oldukça rahat bir oyun ortamı sağlamaktadır.

Editli GM Serverler Nasıl Oynanır?

Sistem olarak bir farklılığı bulunmamaktadır. Sadece sizlerin oyun içerisinde daha rahat hareket etmemizi sağlamaktadır. Özellikle oyunun 2000’li yılların başından başladığı göz önünde bulundurulursa birçok lonca ve klan aslında kurulmuş ve hazır bir şekilde bulunmaktadır. Yeni bir PVP server açıldığında o loncaların toplu bir şekilde buraya giriş yapması ve aynı zamanda da burada oyunları gerçekleştirmesi durumları da karşımıza çıkmaktadır. Bu tip durum karşısında editli bir server tercih edildiğinde loncaların savaşları oyunun başından itibaren başlamakta ve bazı sistemler bunları tercih etmektedir. Bu sayede daha çabuk bir şekilde loncalar arasında karşılaşmalar olmakta ve bu turnuvalar sayesinde keyif unsuru artmaktadır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir