En İyi Silahlı Oyunlar Hangileridir? | Teknoloji

En İyi Silahlı Oyunlar Hangileridir?

 

 

  1. Yüzyıl boyunca ilk kişi savaşta popülerlik ve teknoloji artar. Video oyunları gençler ve yetişkinlerde kültürel bir fenomen haline gelmiştir. Askeri yazılım simülasyonları veya wargames, yazılım oyun endüstrisinde en çok satanlardır.

 

 FortNite

 

FortNite, 150 milyondan fazla oyuncu için uluslararası bir takıntısı oldu. Bu hayatta kalma nihai oyunudur. Minecraft ve Açlık Oyunları arasında neredeyse bir karışım, 100 oyuncunun bir adaya düşmesi ve bir vale (ya da takım) olana kadar savaşması. 2018 yılının Mart ayında lanse edilen, video oyun pazarına hâkim olan ve milyonlarca insanın bu savaşları izlediği çevrimiçi turnuvalara yönelen gruptur.

 

 Call of Duty – Black Ops

 

Call of Duty franchise, 2003 yılında ilk Call of Duty’den bu yana savaş oyuncuları tarafından popüler hale getirildi. Microsoft tarafından geliştirilen, Call of Duty oyunları şu şekilde büyüdü: Call of Duty 1-4, Call of Duty Modern Warfare, Duty Duty Call İkinci Dünya Savaşı Savaşta Görev Dünyasının Çağrısı, Görev Hayaletleri, İleri Savaş ve Sonsuz Savaş Çağrısı. Yaklaşık 15 yıldır, Call of Duty, savaş oyun endüstrisine hükmediyor ve multi milyar dolarlık sanayide hala büyük bir pazar payına sahip.

 

 

 Halo: Combat Evolved / Halo Wars 2​​​​​​​

 

İlk HALO, Microsoft’tan 2001’de (Combat Evolved) çıktı. Bu diziden ondan fazla oyunun en yenisi Halp Wars 2’dir. Bunlar geleceğin tüm savaşlarıdır. Kullanıcının görevlerini üstlenmesinde esneklik var. Oldukça iyi silahlanmış kara taşıtlarının yanı sıra geleceğin uçan araçlarıyla da pek çok eylem. Savaşan uzaylılar, iş dünyasındaki en popüler ilk kişi düşmanlarından biridir.

 

 Destiny

 

Destiny bugün en büyük ilk kişi shooter oyunu topluluklarından birine sahiptir. 2014 yılında vasat bir tepkiye girerek, birçok güncellemeyi aldı ve daha popüler savaş oyunlarından biri. Karakterinizi oluşturun ve size ve ekibinize saldırmaya çalışırken uzaylılara ateş eden evrende seyahat edilebilmektedir.

 

Destiny 2 Expansion ii: fütüristik silahlar, makineler ve zırh ile özel maçlar için bile çok oyunculu rolleri ile geleceğin uzaylıları mücadele. Mars’ın kutupsal buz kapaklarına takılın ve zorlu bir kurs ve çevrimiçi topluluk boyunca Marslılar ve diğer yabancı formlarla savaşabilirsiniz.

 Star Wars Battle Front II

 

Yıldız Savaşları büyük bir izleyici kitlesi – genç ve yaşlı. Aslında bu, eskiden daha büyük bir müşteriye sahip olmak ya da sadece franchise’un sert taraftarlarını öldürmek için daha fazla oyun oynayan topluluklardan biri olarak bilinir. Seri, 2004 yılında piyasaya sürülüyor ve 2017’de en son çıkan Star War BattleFront II ile büyümeye devam ediyor. Bu oyunda oyuncu, “iyi adamlar” veya düşmanın rollerini üstlenme seçeneğine sahip ve birinci ve üçüncü kişi çekim aktiviteleri arasında seçim yapabiliyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir