En İyi Torrent Sitesi | Teknoloji

 En İyi Torrent Sitesi

 

Bir torrent sitesi için en önemli özellik olan sansürleme olmaması ve indirme esnasında çok fazla sorun yaşanmaması olmaktadır. Ayrıca sistem kedi içinde geniş alana sahip olmalı ki birçok şekilde indirme yapılabilirsiniz. Bunların hepsini bünyesinde barındırabilen ve hizmet veren çok az site olmaktadır. Bu sitelerin azlığı kadar ülkemizde çok bilinen bir indirme programı olmayan torrent yakın zamanda hızla yayılacağından hiç şüphemiz yoktur. Bu alanda çok fazla olmasa da hizmet veren siteler bulunmaktadır. Fakat bu siteleri güvenirliği tam olarak kanıtlamamış ve geniş bir alanda sahip olmamaktadırlar.

torent

En İyi Torrent Sitesinde Olması Gerekenler

Öncelik ile belirtelim bir torrent sitesi için en önemli özellik hiç şüphesiz ki en kısa ve çabuk zamanda indirme yapması olacaktır. Ayrıca birçok programı bünyesinde barındırdığı gibi bilgi verici ve kolay kullanımı olması şarttır. Bunların yanı sıra sizi yönlendirici özelliği de olması çok önemlidir. Başka bir deyiş ile hem film, hem dizi, hem oyun, hem virüs programı gibi sizin eğlenmek ve araştırmak için birçok programı bünyesinde barındırmalıdır. Ayrıca sizi her açıdan bilgilendirmeli ve adını olarak kanıtl en iyi torrent sitesini ne söylemekte fayda var bu alanda size en iyi hizmeti verecek olan  sitelere bakmak gerek.

toreent

Şimdi aklınıza şu geliyor; ben zaten indirme yapıyorum buna ne gerek var. Şöyle açıklayalım küçük hafızalı bir programı indirmek oldukça kolay olmaktadır. Fakat önemli olan büyük hafızalı mesela; 50GB bir hafıza kapasitesi olan bir programı en kısa zamanda indirmek ve bu işlemi yaparken virüs bulaştırmamak önemlidir. Bu alanda ayrıca bir diğer konu ise; izleyeceğiniz ve zahmet verip uğraştığınız programı sansürsüz ve orijinal olarak indirmek olmaktadır.

İşte gamer.com.tr oyun haberleri sitesinde yer alan habere göre  en iyi torrent siteleri

  1. Zamunda
  2. The Pirate Bay
  3. RARBG
  4. 1337X
  5. Turktorrent
  6. ArenaBG
  7. Bitturk

 

 

Kaynak: https://www.gamer.com.tr/haberler/en-iyi-torrent-siteleri-2018-guncel

 

 En İyi Torrent Sitesi” için 2 yorum

  1. arkadaşlar turk-torrent.com u tavsiye ederim ben memnunum diğerleri hep aynı sunumları kopyala yapıştır yapıyor burada farklı sunumlar var güncel olanlarda eskiden kalanlarda henuz yeni olması nedeniyle uyelikler açık ilerde kapanacağını düşünüyorum fırsat varken üye olmanızı tavsiye derim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir