Hesap Açmadan Video Kesme Sitesi | Teknoloji

Hesap Açmadan Video Kesme Sitesi

Hesap Açmadan Video Kesme Sitesi …      Teknolojinin gelişmesi ile günlük hayatta mobil telefonlar, kamera vb. gibi cihazlarla durmadan kayıt yapılmaktadır. Misal düğünlerin sünnetlerin vazgeçilmezidir video kayıtları. Daha sonra tekrar tekrar izleme imkanı sağlar. Günümüz de bu teknoloji o kadar ileri gitti ki motosiklet sürücülerinin kaskına, arabaların ön camına yapıştırılarak kayıt yapılmaktadır. Kimisi anı kimisi için de adli olaylarda kullanılmak içindir.

 

Videolar kayıt yaparken cihazın sahip olduğu hafıza kadar kayıt yapabilmektedir. Bu gibi durumlar kayıt yapma imkanını kısıtlar.

 

 Video Kırpma Programları Ne İşe Yarar?

 

Video kırpma programları kayıt edilen videonun daha sonra bilgisayar ortamında ya da mobil cihazlar yardımı ile istenilen zaman aralığı ile gereksiz görülen zaman aralığının birbirinden ayrılmasını sağlayan programlardır.

 

 Bilgisayar Yardımı ile Kırpma Programları

 

Kayıt yaptıktan sonra video üzerinde düzeltmeler veya ekle-sil yapacaksanız internet üzerinden arama motoru yardımı ile sizin için en ideal olan video kesme programını indirerek kurabilirsiniz.

 

 Online Yardımı ile Kırpma Programları

 

Eğer ki fazla bir bilgisayar deneyiminiz mevcut değil ve kendinize güveniniz yoksa internet yardımı ile ekle-sil işlemleri yapılabilir. Bu tarz siteler genelde üyelik istemeyen direk yükleme sayfası ekrana gelir. Arama motoru yardımı ile uygun site bulunur ve video karşı tarafa yüklenir. Bir sonraki adımda hangi zaman aralığında ekle-sil yapılarak videoya son hali verilir. Web sitesi size son hali için indirme linki sunarak bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza indirmeyi sağlar.

 

Hesap Açmadan Video Kesme Sitesi” için 9 yorum

  1. Video kirpma bazen her ortamda yapmak istediyiniz ama gerceklestiremediyiniz bir islem oluyor. Elinizin hemen altjnda internet uzerinden girilebilmesi iyi olmus

  2. gerçekten çok işime yaradı. uzun bir video çekmiştik. kesmek için program arıyorduk ama bu site çok işime yaradı…

  3. İşime yaradı hocam teşekkürler. online olması özellikle cok isime yaradı. indirip kurmak gibi dert yok en azından

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir