Hosting Nasıl Alınır ? | Teknoloji

Hosting Nasıl Alınır ?

Web siteniz,bloğunuz yada diğer web siteleriniz için hosting nasıl alınır sorusuna cevap mı arıyorsunuz. webhostting.net ekibi olarak bu sorunuzu cevaplamak için en iyi firmalar ile çalışarak ve en iyi firmaların hizmetlerini deneyerek düşüncelerimizi sizlere aktarıyoruz.

 

 

Sade kişisel bir blog açacaksanız en basit planlar her zaman işinizi görecektir. fakat bir blog yada forum gibi sürekli içerik eklenecek siteler açacaksanız her zaman yiksek kapasiteli bir sunucu yada sınırsız bir hosting planı tavsiye ederiz.

Almak istediğimiz plana karar verdikten sonra hemen al butonuna basıyoruz. daha sonraki yönlendimeler sizi yönlendirecektir.

Not :  Tek başına hosting satın alamayız, bir domain’e ihtiyacımız vardır. Eğer domaininiz yoksa ve nasıl yada nereden alacağınızı bilniyorsanız lütfen Domain Nasıl Alınır ? adlı makalemizi okuyunuz.

Hosting Nasıl Alınır ?” için 2 yorum

  1. İntermet bilisim ve guzel hosti g kullandim. Gizel hostingdeyim suan ve memnunum. Bence gayet iyi bir hosting. MUsteri hizmetleri cok ilgjli. Maille sorunlarinizi hemen cozuyorsunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borsa Öğrenme,Emes Hastalığı Nedir, emg nedir, Elektronik Sigara,One Hit Wonder, Genel Kültür Sitesi, böcek ilaçlama, Adana oto kiralama, 2. el makina