İster Satılık İster Kiralık Tüm Depolar Tek Platformda | Teknoloji

İster Satılık İster Kiralık Tüm Depolar Tek Platformda

 

Ürünlerin korunması amacı ile tüm üreticiler üretilen malların muhafazasını uygun şekilde sağlamak amacı ile üretilen ürüne uygun ya da uygun duruma getirilebilecek depoları kiralamak ya da satın almak için yer arayışına girerler. İster kiralık ister satılık depo arayışınıza www.depokirala.com adresinden ulaşarak vakit kaybetmeden size uygun depoları bulabilme konusunda yardım alabilirsiniz.

Depomu Neden Bu Siteden Bakmalıyım?

İşletmenize ve ürünlerinize  uygun depolara bu site yardımıyla ulaşarak hem vakit kaybetmeden tüm depoları tek bir adreste bulabileceğiniz ayrıca ister kiracı bulma, ister kiralık depo bulma konusunda uzman yardımcılar dahilinde hem bilgi alabilir hem de sizin için araştırma yapmalarını isteyebilirsiniz.

Satılık depo ve kiralık depo konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız sizlerle bilgi paylaşımı yaparak kafanızdaki soru işaretlerini gidermenize ve ürünlerinizin muhafazasında sizlere stratejik bilgiler konusunda yardımcı olunmaktadır.

Site Üzerinde Yayınlanan İlanlar

Sitede birbirinden farklı binlerce ilan ile karşılaşabilirsiniz. Bu ilanlar güncel ve işinizi kurabileceğiniz ya da ürünlerinizi muhafaza edebileceğiniz ilanlardır. Site üzerinden mail adresiniz ile kayıt olduktan sonra kullanmaya başlayabilir, iletişim kısmından bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sitenin kullanımında; Kiracı, depo sahibi, emlak ofisi ve tedarikçi gibi sekmelerin altında aklınızdaki tüm soru işaretlerinin bir cevabı var. Sizde sitemizi inceleyerek bu soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Kiracı

Aradığınız yeni deponuzu bulabilir ayrıca size en uygun depoları inceleyebilirsiniz. Lojistik bilgi bankasına ulaşabilir ve bizden sizin için uygun kriterlerdeki depoyu bulmamızı isteyebilirsiniz. Kiralama yapmadan önce kiralık depo piyasasını inceleyerek kendi deponuz hakkında fikir sahibi olarak yine bizimle iletişime geçip deponuz hakkında bilgilenmek ve istişare yapmak için uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Depo Sahibi

Depo sahibi olarak giriş yaparsanız; Deponuzun ilanını yayınlayıp depo tedarikçilerine kadar ulaşabilir ve deponuzu daha kolay bir şekilde kiraya verebilme şansına sahip olabilirsiniz. Yayınladığınız ilan tüm Türkiye tarafından görülebilir ve kısa zamanda deponuzun kiralamasını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz ilanlar sayesinde arada aracı ya da herhangi biri olmadan direk ihtiyaç sahipleri ile iletişime geçebilir ve kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam olarak deponuzun reklamını yaparak hızlı bir şekilde kiralama imkanı vermek ile birlikte lojistik yatırım etkinliklerine de katılım sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Emlak Ofisi

Emlak ofisi kısmında ise işler biraz daha farklı olarak, gelen talepleri karşılamak üzere hizmet sağlayan bölümümüzde müşterilerine yeni depo tedarik etmek isteyen kişilerce kullanılabilir. Ayrıca depo piyasasını buradan en güncel ve doğru biçimde izleyebilirsiniz. Müşteri portföyünüzdeki ilanları buradan yayınlayabilir daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kiralama ya da satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra lojistik yatırım bülteninde yer alabilir ya da bülteni yakından takip edebilirsiniz. Eğer sizde müşterilerinizi memnun etmek ve en hızlı şekilde gelen talepleri karşılamak istiyorsanız sizde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tedarikçi

Tedarikçi olarak sizde bize katılırsanız. Tedarikçi piyasasını ve rakiplerinizi yakından izleyerek kendinize yeni ve müşterilerinize uygun stratejiler geliştirebilirsiniz. Bu internet sitesi üzerinden ilanlarınızı yayınlamak ile birlikte logo ve reklam vererek sizde yer alabilirsiniz. Ayrıca potansiyel depo kiralaması yapacak ya da deposunu kiraya verecek olan müşteriler ile hızlı bir şekilde irtibata geçerek yeni müşteri portföyü kazanabilir ve yeni hizmetler sağlayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra dış kaynak firması olarak da bu site üzerinden hizmet alarak hizmet verebilirsiniz.

Depolar için ekspertiz raporu ve danışmanlık hizmetleri gibi hizmetlerden faydalanabilir, ve işlerinizi çok daha kolay bir şekilde yürütülmesine yardımcı olabiliriz.

Sizde tüm bu hizmetlerden faydalanmak için sadece kayıt olup bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Daha detaylı incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.depokirala.com/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir