Müzik İndirme Siteleri | Teknoloji

Müzik İndirme Siteleri

 

 

Günümüzün her geçen gün gelişen teknolojisiyle birlikte yeni hizmetler sunulmaktadır. İnternetin sağladığı en büyük avantajlardan biri de hiç şüphesiz her türlü müziği dinleyebilmektedir. Dünya çapında her türlü müziği dinleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz siteler vardır.

 

 Youtube.com

 

           İnternet tarayıcılarında ücretsiz içerik sunan en popüler ve en çok kaynağa sahip müzik sitesi Youtube’dir. Müzik indirebilir, dinleyebilir ve kendi albümlerinizi ya da videolarınızı paylaşabilirsiniz. Sadece müzik değil birçok konuda içeriğe sahiptir. Özellikle öğrencilere ders videolarında eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

 Grooveshark.com

 

Kullanımı oldukça kolay olan en popüler müzik sitelerinden biridir. Siteye üye olarak sürekli dinleyebileceğiniz playlistler oluşturabilirsiniz. Tarayıcınız hata vermesi durumunda site son dinlediğiniz şarkıyı hafızada tutar.

 

 Deezer.com

 

Genellikle metal ve amatör grupları konusunda müzik bulabileceğiniz oldukça hızlı bir müzik sitesidir. Aynı şekilde bu sitede dinleyebileceğiniz müziklerden bir playlist oluşturabilirsiniz.

 

 Fizzy.com

 

Türk yapımı bir site olan Fizzy.com yerli içeriğe sahip zengin bir müzik sitesidir. Popüler tüm müzik listelerini bulabileceğiniz kolay ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Diğer birçok sitede olduğu gibi bu sitede de playlist oluşturabilir ve bu listedeki müzikleri dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

 Classicalarchives.com

 

Klasik müzik severlerin en iyi yardımcısı ücretsiz ve kolay kullanıma sahip bir müzik sitesidir. Sağlam bir arşive sahip olan bu sitede daha fazlasını arıyorsanız uygun fiyatlar karşılığında istediklerinize ulaşabilmeniz mümkün.

 

Müzik İndirme Siteleri” için 3 yorum

  1. Muzik benim icin apayri bir tutkudur. O yuzden bu turkuyu doyumsuzca yasamak icin aradigim muzikleri bulmak isterim

  2. Saglam ve yasal muzik indirme sitelerinin sayisinin artmasi gerekir. İnsanlarin muzik dinleme ozgurlugunu uygun bir maliyete indirmek gerekli kanimca

  3. Muzik indirme konusunda saglam kaynaklar gerekli bence. Hatta bu kaynaklarin fiyatlarida uygun olsa iyi olur. Bu sekilde herkes kazanir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borsa Öğrenme,Emes Hastalığı Nedir, emg nedir, One Hit Wonder,Joyetech, Genel Kültür Sitesi,