Plaj Modasının Vazgeçilmezleri | Teknoloji

Plaj Modasının Vazgeçilmezleri

 

 

Yaz aylarında insanı en çok rahatlatan ve mutlu eden konu şüphesiz plaj modasıdır. Her ne kadar moda kavramı içinde bulunulan döneme göre değişse de öyle parçalar vardır ki onların zamanı asla geçememektedir. Dolayısıyla onlar plaj modasının vazgeçilmezleri olarak adlandırılmaktadır.

 

 Mayo veya Bikiniler

 

Modelleri modaya uygun olarak değişmekle birlikte iki adet bikini bulundurmak daha doğru olmaktadır. Şık bir bikini/mayo ile denize girildiğinde daha sonraki plaj aktiviteleri için ıslak olarak devam etmek zorunda kalınmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için iki bikini taşımalı biriyle denize girmeli, diğer bikiniyle ise daha fazla aksesuar kullanılarak şık plaj aktivitelerine katılmak daha doğru olmaktadır.

 

 Pareo, Şort ya da Plaj Elbisesi

 

Yaz aylarında çoğu kişi vaktinin çoğunu plajlarda geçirdiği için bu parçaların değeri de ortaya çıkmaktadır. Üstelik şık olunacak diye bu parçaların rahatsızlık yaratanlarını seçmeye de gerek yok. Uçuş uçuş elbiseler, desenli pareolar ve güzel aksesuarlarla süslenen basic şortlar çok rahat sizi şıklığı kavuşturmaya yetmektedir.

 

 Güneş Gözlüğü

 

Elbette ki güneş gözlüğü plaj modasının vazgeçilmezlerinden… Şık olmak için nasıl bir güneş gözlüğü seçileceği konusu önemlidir. Öncelikle moda diye yüzünüze yakışmayacak ürünler seçilmemelidir. Kıyafetler, yüz şekli, tercihler ve tabi ki trendler göz önüne alınarak seçilen güneş gözlükleri plajın en şık bayanı olmanızı sağlamaktadır.

 

 Şapka, Terlik Kombini

 

İlla ki, plajda kullanılacak şapka ve terlik ikilisinin birbirine uyumlu olması gerekmemektedir. Ancak, uyumlu olarak yapılan kombinlerin şıklığı kesinlikle göz kamaştırmaktadır. Eğer plaj kıyafeti ve aksesuarlar çok hareketliyse daha sade şapka ve terlik modelleri, sade ise de tam tersi daha hareketli modeller tercih edilmelidir. Son olarak plaj modasında seçim yaparken bir tema belirlemek de stil sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır.

Kaynak : Şok Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borsa Öğrenme,Emes Hastalığı Nedir, emg nedir, Elektronik Sigara,One Hit Wonder, Genel Kültür Sitesi, böcek ilaçlama, Adana oto kiralama