Tekerlekli Valiz Modelleri | Teknoloji

 Tekerlekli Valiz Modelleri

  Valiz

Kullanımı çoğunlukla seyahat ve tatillerde tercih edilen valiz ya da bavullar, geniş renk yelpazesinin yanı sıra ihtiyaçlarına yönelik birbirinden farklı ebatları ile kullanımınıza sunulmuştur.  Hafta sonu kaçamaklarınıza veya uzun bir yurt dışı gezilerinizde ihtiyacını olan eşyalarınızı bir adreste toplayan valizler,     tekerlekli iskeletleri ile kolay bir şekilde hareket ettirilebilen modellere sahip olmasının yanı sıra her tür boşluğa rahatça sığabilen küçük boyutları ve dekoratif tasarımlarıyla seyahatlerinizi eğlenceli hale getiriyor.

 Tekerlekli Valiz Modelleri

Son drece sağlam ve kaliteli, malzemeden tasarlanan tekerlekli valiz modelleri, 360 derece dönebilen tekerleklere sahip olması sayesinde en ağır yükleri bile kolay bir şekilde taşıma imkânı sunuyor. Valiz modelleri kategorisine yeni bir soluk getiren tekerlekli valizler, her mevsime uyum sağlaması ve uzun ya da kısa süreli her türlü seyahatleriniz için özel olarak bütünleşmiş kilit sistemi ile her türlü eşyalarınızı koruyabilme özelliktedir.

  Valiz Fiyatları

Valiz fiyatları büyüklüğüne ve dış yüzünde kullanılan kumaş ve plastiğe göre değişiklik göstermektedir.  Çünkü bazı valiz modellerinin dış yüzeyi kumaş kaplı olurken, bazı valiz modelleri de sert plastik kaplama ile tasarlanmaktadır. Tatillerinizin ve yurtdışı seyahatlerinizi olmazsa olmazı olan valiz fiyatlarını ve modellerini https://www.myvalice.com.tr/ çevrimiçi adresinden inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı ve kullanışlı tasarımlara sahip olan valiz modellerini uygun fiyat avantajları ile buradan temin edebilirsiniz

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir